Autor:

Administrator Luks Mańkowice

Utworzono:

31.08.2014

Za nami druga kolejka sezonu 2014/2015,która przynosi uśmiechy na twarzach kibiców naszego zespołu. Po wygranym meczu choć nie ładnym pod względem piłkarskim nasza drużyna pokonała na wyjeździe drużynę LKS Partyzant-Rolnik Biedrzychowice 5:1. Mecz dużo bardziej poukładany niż poprzedni i nie brakowało ciekawych akcji co nas bardzo cieszyło. . Drużyna Mańkowic przejęła inicjatywę od początku spotkania bo już w 7 minucie po błędzie obrońcy Paweł Hybel wykorzystuje sytuację i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Goście atakowali ale skutecznie byli powstrzymywani przez naszych obrońców. W 21 minucie po asyście Hybla na sytuację 1x1 wychodzi Krzysztof Komurek i prowadzimy już 2:0. 9 minut później sytuacja się odwróciła i to Hybel strzela swoją drugą bramkę po asyście Krzysztofa Komurka, który umiejętnie zagrał piłkę do partnera. Gospodarze nie poddawali się i w 36 minucie został podyktowany rzut karny po faulu w polu karnym naszego obrońcy. Nasz bramkarz go obronił jednak dobitki już nie zdołał wybronić. I tak do przerwy wynik 3:1 dla naszej drużyny. Po przerwie nieco rozluźniona drużyna Mańkowic miała duże problemy pod własną bramką przez pierwsze minuty drugiej odsłony jednak szczęśliwie piłka mijała bramkę. W 69 minucie po akcji boczną strefą boiska Kalinowski mocno dogrywa w pole karne i po błędzie bramkarza Krzysztof Komurek zmienia wynik spotkania na 4:1. Do końca meczu nasza drużyna utrzymywała przewagę w posiadaniu piłki i stwarzała sytuacje bramkowe i tak w 88 minucie wynik spotkania zamyka Krzysztof Komurek po długim podaniu wykonanym przez Michała Komurka, który uderzeniem głową lobuję wychodzącego bramkarza. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania naszego zespołu!