Bongo Karczów Gospodarze

Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

18.06.2016

Derbowy mecz ze Skarbiszowem nie należał do najciekawszych, ani do tych które trzymają w napięciu do końca. Goście próbowali ambitną postawą powalczyć o dobry rezultat jednak brakowało im atutów aby wywieźć korzystny rezultat z Karczowa. Bongiści od początku meczu zdecydowanie przeważali i co chwile stwarzali zagrożenie pod bramką Skarbiszowa. Pod nieobecność Czecha na pozycji napastnika wystąpił Widacha i strzelił 4 bramki, a mógł więcej gdyż w drugiej połowie zmarnował rzut karny. Na pewno ozdobą spotkania była za tojego bramka z rzutu wolnego. Dwa trafienia zaliczył Swendrowski, a po jednym Stopka i Owczarek, dla którego był to "specjalny mecz" ze względu na jego bliskie powiązania ze skarbiszowską młodzieżą :). Warto również odnotować hat trick, jeśli chodzi o asysty, Burzyka. Mecz nie był porywającym widowiskiem, ale plan został wykonany, a przy jednoczesnym remisie Wrzosek zrównaliśmy się punktami z liderem!