Autor:

Admin

Utworzono:

18.06.2016

Mecz 2 kolejki sezonu 2014/15, w którym Bongo podejmowało drużynę ze Sławic był ciekawym widowiskiem, a wynik do samego końca był sprawą otwartą. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy wykorzystując rzut wolny oraz centymetry "Marasa" po raz pierwszy pokonali Kopczyńskiego. Na odpowiedź Bongistów, którzy z czasem przejęli inicjatywę, musieliśmy poczekać paręnaście minut. Gospodarze wyrównali również po stałym fragmencie gry. Piłkę dośrodkował Miga, a najszybszy w polu karnym okazał się Paweł Ploch, który doprowadził do wyrównania, zdobywając swoją drugą bramkę w tym sezonie. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Druga część spotkania rozpoczęła się fatalnie dla podopiecznych Sikorskiego, którzy przyjęli w ciągu niecałych 5 minut dwa ciosy w postaci straconych bramek. Na reakcję musieliśmy chwilę poczekać, ale ostatnie 20minut to napór Bongistów i zdobyta bramka kontaktowa, autorstwa Widachy. Tym samym"Felek" zdobył swoją debiutancką bramkę w naszych barwach. Niestety zabrakło czasu, a właściwie zimnej krwi pod bramką rywala, aby doprowadzić do zasłużonego wyrównania. Sam mecz był spotkaniem pełnym twardej walki, ale zgodnie z zasadami fair play.