Udany ostatni mecz połowy sezonu 2016/2017 oraz nagroda dla zwycięzcy naszego konkursu :D

Przed niedzielnym meczem nasz kierownik wręczył nagrodę dla zwycięscy konkursu. Gratulacje dla Bartka Niewiadowskiego za poprawne wytypowanie wyniku meczu z Moszczanka. Serdecznie zapraszamy na wiosnę do kolejnych konkursów.

Niedzielne spotkanie naszych seniorów zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 1:0. Przeciwnikiem była drużyna z Prusinowic. Trzeba podziękować drużynie gości a ciekawy mecz w którym walczyli do końca o pozytywny dla nich wynik. Niestety obie drużyny kończyły spotkanie w 10 przez otrzymane czerwone kartki. Źle ten mecz będzie wspominał nasz bramkarz (Kapuściński Marek), który około 20 minuty nabawił się kontuzji i musiał opuścić boisko, dobrze zastąpił go w bramce (Strombek Paweł).
Skład naszej drużyny :
12. Kapuściński Marek (25' 5. Ziubryniewicz Dariusz (90' 2. Zalewski Krzysztof)) - 11. Zieliński Dominik, 4. Całka Marcin (kapitan), 3. Derkacz Damian, 16. Strombek Paweł - 6. Kownacki Dawid, 7. Wańczyk Kamil, 19. Rudyk Łukasz, 18. Śmiały Krzysztof (60' 9. Marszałkowski Patryk) - 13. Drozd Sebastian, 10. Jarzynka Marek
Strzelcy bramek (asysta)
1:0 - 44 min. Jarzynka Marek (Kownacki Dawid)
Trzeba pochwalić naszego napastnika Sebastiana, który miał bardzo duży udział przy bramce. Przeszedł praktycznie całą połowę przeciwnika, zagrał do Dawida a ten już wyłożył "patelnie" dla naszego Trenera i mogliśmy się cieszyć z prowadzenia. Kapuściński Marek będąc jeszcze na boisku obronił rzut karny, oraz kilka ciekawych akcji drużyny gości i wszedł bardzo dobrze w mecz lecz kontuzja kolana, której nabawił się podczas jednej z interwencji zmusiła go do opuszczenia boiska. Czerwoną kartkę w 80 minucie obejrzał u nas Rudyk Łukasz, była ona konsekwencją drugiej żółtej kartki w tym spotkaniu. Zawodnik gości otrzymał w około 85 minucie czerwoną kartkę na którą pracował praktycznie przez całą drugą połowę.
Jesien sezonu ligowowego kończymy na 10 miejscu z 17 punktami na koncie.
W niedzielę jedziemy do Sękowic na mecz Pucharu Polski, którego będziemy próbowali obronić w tym sezonie.
Dodajemy obrone rzutu karnego. Warto wspomnieć że Marek Kapuściński obronił w tym roku dwa rzuty karne ( a dwa przez cały sezon nasi przeciwnicy otrzymali od sędziów)