Pechowy Remis ! ! ! !

Nasza drużyną w ten weekend zremisowała z Polskim Świętowem 3:3. Na 8 minut przed końcem spotkania kapitalną szarżą popisał się Łukasz Rudyk wchodząc z bocznej strefy boiska w boczny róg szesnastki przeciwnika mijając przy tym rywala i wysuwając piłkę niemalże do pustej bramki dla Dańczyszyna, który pewnie władował piłkę do siatki zdobywając bramkę na 3:2. parę minut później przeciwnicy strzelili bramkę na 3:3 naszym zdaniem ze spalonego jednak sędzie nie odgwizdał tego przewinienia, jednak nie ma go co winić za tę bramkę, gdyż brak bocznych sędziów w tej klasie rozgrywkowej może dopuścić do takich sytuacji. Warto też wspomnieć o kapitalnym uderzeniu Sawickiego z rzutu wolnego doprowadzając do remisu 1:1, jak i również o dobrze wykonanym rzucie wolnym Drozda co prawda nie był tak efektowny jak Sawickiego, ale dał nam wyrównanie 2:2. Więcej informacji z meczu znajdziesz TUTAJ