WRACAMY DO A-KLASY ! ! ! ! ! !

Udało się ! ! Mamy to już pewne ! ! ! OZPN Podał listę wicemistrzów awansujących do A-klasy ! ! ! Po niezbyt udanej pierwszej połowie sezonu, nasza drużyna podniosła się i w drugiej rundzie uległa tylko dla Delty w pierwszym spotkaniu, reszty meczu już nie przegraliśmy i pewnie brneliśmy do końca po nasz upragniony awans, który wywalczyliśmy przypieczętowując go Pucharem Polski na naszym szczeblu :) Drużyna wykazywała się z meczu na mecz coraz to większym charakterem i walecznością, nie chowali głów po straconej bramce, tylko cierpliwie czekali i atakowali z jeszcze większą determinacją co dawało efekty i nie raz z wyniku 1:0 dla przeciwnika robiło się 2:1 dla nas :) Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy ! ! ! ! ! Chcielibyśmy bardzo podziękować dla całego zespołu, sztabu trenerskiego, zarządu, gospodarzowi obiektu, sponsorom, wszystkim związanym z klubem, wszystkim kibicom za wiarę do końca w nasz zespół i dopingowanie nas czy to u siebie czy na wyjeździe i za to, że wierzyliście w nas bez względu na wynik :) Bez was byśmy nie dali rady. W tej połowie w drużynie niczego nie brakowało zaczynając od organizacji kończąc na atmosferze. Nic dodać nic ująć. Świetną robotę wykonał Trener Jarzynka Marek, który przygotowywał zespół w okresie przygotowawczym, zbudował naprawdę fajną drużynę i udało mu się stworzyć atmosferę godną mistrzów co nie każdemu się udaje na tym poziomie rozgrywkowym, za co mu serdecznie dziękujemy bez niego by się to nie udało. AWANS JEST NASZ I JUŻ NIKT GO NAM NIE ODBIERZE ! ! METALOWIEC WRACA DO A-KLASY I POWALCZY O COŚ WIĘCEJ ! !