Konsultacje Kadry OZPN rocznika 2001

W dniu dzisiejszym 10 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w Opolu odbyły się konsultacje kadry Opolszczyzny chłopców z rocznika 2001. Trzech naszych trampkarzy wzięło w nich udział. Na początku trenerzy kadry OZPN-u zrobili intensywną rozgrzewkę, po której nastąpiła gra kontrolna. Nasi chłopacy pomimo trudnej pogody wypadli bardzo dobrze i zdaniem ich trenera, Sebastiana Drozd, który również był z nimi i trzymał kciuki, jest szansa aby któryś się załapał i reprezentował w swoim roczniku nasze województwo jak i nasz klub swoją osobą. Również pojawili się rodzice chłopaków co bardzo cieszy, aby dodać im otuchy i wspierać swoje pociechy. Trzymamy mocno kciuki abyśmy mieli reprezentanta województwa w swojej drużynie. Chłopaki wykazali się dużą kulturą osobistą, spokojem, podejściem do trenerów jak i całych konsultacji co jest dużym plusem dla nas. Jednak na ostudzenie głów chłopaków jak sądzi ich trener Sebastian jest jeszcze długa droga do perfekcji i bardzo dużo do poprawy w ich grze jak i w grze całej drużyny bo jest u nas dużo chłopaków co potrafią grać w piłkę, trzeba tylko porządnie przyłożyć się do treningów i non stop wyciągać wnioski z popełnionych błędów jak i zbierać doświadczenie poprzez grę i słuchać trenerów bo oni chcą tylko jak najlepiej dla drużyny i samych zawodników. Także teraz czekamy, aż na stronie http://www.opolskizpn.pl/ pojawi się informacja o powołaniach i miejmy nadzieje, że ujrzymy tam, któregoś z naszych chłopaków :) :) :)

w konsultacjach wzięli udział: